en et ru

Ettevõttest

Liisingettevõtted näevad enamasti päringute taga vaid numbreid – vara maksumus, taotleja bilanss ja kasum, teenimisvõimalus. Nende numbrite taga ei suudeta sageli näha aga kõige olulisemat ehk inimest või ettevõtet, kellel on visioon. Vastastikku kasumlikud partnerlused saavad tugeva nurgakivi just üksteise äri mõistmisest, visioonide kuulamisest ja miks mitte ka koos unistamisest.

Iga päev jäävad paljud head ideed realiseerimata, sest finantsasutused ei suuda oma laenukalkulaatoritesse sisestada peale numbrite kliendi idee väärtust ega tõenäolist kasumlikkust. Samuti lükatakse kliendile vastuse andmine sageli edasi ja hävitatakse operatiivset tegutsemist nõudvad plaanid.

Lenderliising on loodud kogemustega finantsekspertide poolt, kellel on suurpankades liisingu ja laenuteenuste haldamise aastate pikkune kogemus. Lenderliisingu soov on ennekõike aidata Eesti ettevõtetel kasvada ja realiseerida äriplaanid, mille elluviimine takerdub pelgalt rahaliste vahendite taha.

Meie kogemus aitab ettevõtte nime ja numbrite taga näha ka firma eripärasid nagu tegutsemise valdkond või ettevõtluse sesoonsus. Kliendi spetsiifikast lähtuvalt saame pakkuda parimaid laenu- ja liisingtooteid meie laiast tootevalikust.

Olles seadnud eesmärgiks kliendikesksuse soovime olla paindlikud klientide vajaduste osas ning leida kiired finantslahendused ka keerukamatele päringutele.

Veendu meie laias tootevalikus, küsi laenupakkumist ja viime koos Sinu järgmise suurepärase idee ellu.