Põllumajandus- ja
metsatehnika liising

Põllu- ja metsamajandustehnika liising võimaldab finantseerida traktori, harvesteri või muu põllu- või metsamajandustehnika soetamist perioodiga kuni 5 aastat. Finantseeritav summa on maksimaalselt 100% soetatava vara maksumusest.

Küsi pakkumist Tutvu tingimustega

Seadmete liising

Seadmete liising võimaldab finantseerida tootmisseadmete ja muu tehnika soetamist perioodiga kuni 5 aastat. Finantseeritav summa on maksimaalselt 100% soetatava vara maksumusest.

Küsi pakkumist Tutvu tingimustega

Sisustus ja IT-tehnika liising

Sisustuse ja mööbli kasutusrent võimaldab finantseerida kontori, toitlustusasutuse või kaupluse mööbli ja kõige muu teisaldatava vara ja seadmete soetamist. Ka ladu on ruum ja miks mitte soetada riiulid ja muu sisustus Lenderliisingu abiga. Kasutusrendi periood on maksimaalselt 5 aastat. Finantseeritav summa on kuni 100% soetatava vara maksumusest.

Küsi pakkumist Tutvu tingimustega

Meditsiinitehnika liising

Meditsiinitehnika liising või kasutusrent võimaldab finantseerida mistahes meditsiinitehnika soetamist. Finantseeritav summa on maksimaalselt 100% soetatava vara maksumusest.

Küsi pakkumist Tutvu tingimustega

Suurköögi seadmete liising

Suurköökide sisustuse kasutusrent võimaldab finantseerida tööstusliku köögi seadmete ja toitlustusasutuse sisustuse sotamist. Kasutusrendi puhul finantseeritav periood kuni 5 aastat. Finantseeritav summa on maksimaalselt 100% soetatava vara maksumusest.

Küsi pakkumist Tutvu tingimustega